04 201 42 90

Govorilne ure

Strokovni delavci imajo govorilno uro enkrat tedensko v dopoldanskem času, razen v tednu, ko so organizirane popoldanske govorilne ure, vsak tretji četrtek v mesecu, od 18.00 do 19.00, od oktobra do maja, v matičnih učilnicah oz. kabinetih.

Zaradi zmanjšanja tveganja pred okužbo trenutno potekajo govorilne ure na daljavo (telefon, videoklic) oziroma v šoli po predhodnem dogovoru in ob doslednem upoštevanju vseh veljavnih ukrepov.

 

RAZREDNIČARKE NIS

razred učenci razredničarka govorilne ure
1. 7 Zala ZALOŽNIK PON, 11:20 – 12:05
2./3.a 5 Špela ŠTEFE TOR, 10:30 – 11:15
3. 6 Ana CERKOVNIK TOR, 9:40 – 10:25
4. 10 Alenka ČERNIGOJ TOR, 11:20 – 12:05
5. 7 Andrejka SEDEJ PON, 10:30 – 11:15
6. 10 Barbara MAJCEN ČET, 9:40 – 10:25
7. 6 Urška JERAJ PON, 10:30 – 11:15
8. 7 Irena FENDE PET, 9:40 – 10:25
9.a 9 Marijana ŠTRUKELJ PET, 8:35 – 9:20
9.b 9 Katarina ARSENIĆ PON, 11:20 – 12:05

 

RAZREDNIČARKE PPVI

stopnja učenci razredničarka govorilne ure
I.a 5 Janja ŠPAROVEC PON, 11:45 – 12:30
I.b 4 Kamila HOLLA SRE, 11:45 – 12:30
I.c 4 Aleksandra AJDOVEC

ČET, 12:45 – 13:30

 

II. 4 Klara BOŽEK SRE, 10:45 – 11:30
II./III.a 4 Lucija OMOVŠEK TOR, 10:00 – 10:45
III.b 6 Tina ŠLUGA TOR, 8:45 – 9:30
III./IV.c 5 Mojca JEREB ŠIFRAR TOR, 9:45 – 10:30
IV./V. 6 Kristina RAUCH TOR, 11:45 – 12:30
V./VI.a 8 Bogdana MARKIČ PON, 10:45 – 11:30
V./VI.b 7 Simona ŠTEMPIHAR PON, 11:45 – 12:30

 

DRUGI STROKOVNI DELAVCI

ime in priimek poučuje / področje dela govorilne ure
Nena BOGATAJ GUM, GVZ PET, 8:45 – 9:30
Anže COF ŠPO, PB TOR, 11:20 – 12:05
Kaja GARTNAR GOS, PB, ŠPO ČET, 11:20 – 12:05
Vesna KEŠE TIT, PB ČET, 9:40 – 10:25
Katja KOMAC 2. učitelj v 1.r, PB PON, 8:45 – 9:30
Kristina KOVAČIČ PPVI, PB ČET, 11:00 – 11:45
Mateja MARKELJ GOS, DVZ, organizator prehrane PON, 9:40 – 10:25
Tina MARKO ŠSS – psiholog, NIS po predhodnem dogovoru
Tamara MURAUS knjižničarka po predhodnem dogovoru
Anja NERAT ŠSS – socialna delavka, PB po predhodnem dogovoru
Nadja PLESTENJAK JUV, DSP ČET, 11:20 – 12:05
Majda PRAPROTNIK TIT, ROP, PB PET, 11:20 – 12:05
Jasmina RADIVOJ PPVI, PB SRE, 10:00 – 10:45
Ksenija SIRK pomočnica ravnatelja, NIS, PPVI po predhodnem dogovoru
Ana SITAR ŠSS – socialna delavka, NIS po predhodnem dogovoru
Luka SVOLJŠAK GŠV, PB SRE, 11:00 – 11:45
Damjan UDIR PPVI, NIS, PB ČET, 10.45 – 11:20
Verena ZORENČ LUM, LVZ PET, 8:45 – 9:30

 

Dostopnost