04 201 42 90

Spoštovani starši/skrbniki,

 

v ponedeljek, 9.11.2020, se zaradi zaostrenih epidemioloških razmer ponovno prične izobraževanje na daljavo. Tokrat bodo učenci, ki imajo subvencionirano kosilo in učenci, ki so nameščeni v rejniško družino upravičeni do brezplačnega toplega obroka. V sodelovanju z občinami, bodo učenci topel obrok lahko prejeli na eni izmed osnovnih šol glede na občino stalnega prebivališča.

 

V kolikor vašemu otroku pripada subvencionirano kosilo v šoli in bi v času šolanja na daljavo želeli prejemati brezplačen topli obrok, to sporočite najkasneje do torka, 10.11.2020 do 12. ure v svetovalno službo na telefon: 04 /201 42 93 ali 040 608 782 ali preko e-pošte: ana.sitar@os-hpuhar.si. Seznam bo potem posredovan občini, kjer ima učenec stalno prebivališče.

V kolikor boste do obroka upravičeni, vas bomo naknadno obvestili od katerega dne dalje in kje boste obrok lahko prevzeli.

S prijavo starši soglašate, da šola in občina podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

Za dodatne informacije sem dosegljiva na zgornji telefon ali e-mail.

 

Šolska svetovalna delavka
Ana Sitar

Dostopnost