Spoštovani starši in skrbniki,

obveščamo vas, da bodo na podlagi nasveta s strani Vlade Republike Slovenija imeli vsi zaposleni med 16. 3. 2020 in 20. 3. 2020 odrejeno petdnevno izredno odsotnost z dela zaradi elementarne nesreče. V tem času bo popolnoma prekinjeno delovanje šole (tudi šolanje na daljavo).

V tem tednu je najbolj pomembno, da poskrbite za svoje zdravje in zdravje vaših otrok. Pozorno spremljajte informacije in upoštevajte priporočila strokovnjakov v medijih, na podlagi katerih naj bi se zaustavilo širjenje korona virusa in povrnilo normalno stanje v državi.

Izredne razmere, v katerih smo se znašli, izkoristite tudi za kvalitetno in varno prebivanje časa s svojimi najbližjimi.

Predvidoma v petek, 20. 3. 2020, bodo na spletni strani šole objavljene nove informacije v zvezi z nadaljnjim delovanjem šole.

Lep pozdrav in srečno.

Janez Cuderman,