04 201 42 90

Na naši šoli se je v četrtek, 13. aprila odvijalo tekmovanje Mladi tehnik, za ljubljansko-gorenjsko regijo. Na tekmovanju je sodelovalo 25 tekmovalcev in osem mentorjev iz sedmih šol. Tekmovalci iz programa NIS so se pomerili v obdelavi papirja, tekstila, lesa, kovin, risanja s programom CICICAD in konstruiranja z LEGO gradniki. Tekmovalci iz PP pa so tekmovali skupaj v svoji panogi, kjer so izdelali lepo stensko dekoracijo za katero so uporabili različne materiale: les, filc, papir in vrvice.

Našo šolo so zelo uspešno zastopali trije učenci NIS programa: Luka Porenta je postal zmagovalec regije v obdelavi lesa, Sara Čepon je dosegla drugo mesto pri obdelavi papirja in Dženan Žerić prav tako drugo mesto pri gradnji modela iz LEGO kock. Vsi trije so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo v maju v Ljubljani. Klemen Bajd je zastopal šolo v svoji panogi in izdelal lep izdelek, ter dosegel četrto mesto.

Vsi tekmovalci so dobili lepa praktična darila, ki jih je doniralo podjetje Leitz, za kar smo jim zelo hvaležni.

Dostopnost